Výsuvné plato pro hasičské vozidlo Ford Ranger

Popis realizace

Výsuvné plato pro vozidlo Ford Ranger: Praktické a bezpečné řešení úložného prostoru hasičského pickupu

Jednou z nejvýznamnějších výzev, kterým čelí hasičské jednotky, je správná organizace a přístupnost vybavení ve vozidle. V případě vozidla typu pickup to platí dvojnásob. Na zakázku vyrobené výsuvné plato se nabízí jako nejefektivnější řešení.

Konkrétně pro toto vozidlo Ford Ranger jsme po konzultaci se zákazníkem navrhli výsuvné plato s nosností 600 kg (umíme až 1000 kg) a zabudovanou středovou příčkou pro uchycení výstroje hasičské jednotky. Toto řešení zajišťuje přehledné uspořádání vybavení a optimalizuje prostor pro bezproblémový přístup.

Výsuv plošiny je 80%, což znamená snadný přístup k téměř celému obsahu nákladového prostoru bez nutnosti lézt dovnitř nebo se zbytečně natahovat. To nejen urychluje odbavení, ale také snižuje riziko úrazů.

Bezpečnost je vždy na prvním místě, proto naše výsuvná plošina obsahuje aretační body pro bezpečné zastavení plošiny v 5-ti různých délkách vysunutí. Zároveň je plato chráněno proti samovolnému vysunutí.

A na závěr, ale rozhodně ne jako poslední výhoda je, že naše výsuvná plata jsou vyráběná na míru dle přání zákazníka. Chápeme, že každá hasičská jednotka má jedinečné potřeby a preference. Proto jsme připraveni přizpůsobit design a funkce našeho výsuvného plata tak, aby co nejlépe odpovídalo různým specifickým požadavkům.

Výsuvné plato představuje bezpečné a efektivní řešení, které usnadní vaši práci a zvýší bezpečnost při přepravě vybavení.
A to je naším cílem – vytvářet řešení, která pomáhají.

Naše další realizace

Contact us

    We value your privacy, please read our Privacy Policy. All contact forms on this website are protected by reCAPTCHA, which is subject to Google's Privacy Policy and Terms of Service.

    Call us

    +420 602 286 881

    +420 602 286 881

    Call or leave us your phone number and we will call you back.