Modely pro, které jsou výsuvné boxy určené

Nenašli jste svůj typ vozidla, kontaktujte nás…

Vaše auto stálo pořádný balík peněz, ať už slouží k práci nebo jste si jej pořídili pro vaše hobby, spolu ho posune na další level. Pokud jste nenašli svůj vůz v nabídce, neváhejte se s námi spojit, určitě společně najdeme nějaké řešení.

Čím výsuvné boxy pro dodávky vynikají?

Efektivní

S hmotností pouze 100-150 kg na systém nebudou výsuvné boxy dramaticky ovlivňovat spotřebu paliva ani kapacitu užitečného zatížení vaší dodávky.

Ergonomický

Výsuvné boxy vysouvají váš náklad nářadí, vybavení a dalšího materiálu přímo ve výšce pasu. Přístup k úložnému materiálu je mnohem snazší.

Snadná instalace

Minimum vrtání nebo jiné úpravy. Většina dodávek nevyžaduje pro instalaci výsuvných boxů žádné vrtání.

Organizovaný pořádek

Zbavte se chaosu a usnadněte si přístup ke všemu, co potřebujete. Výsuvné boxy Vám usnadní práci a zefektivní váš život s dodávkou.

Přizpůsobitelný

Doplňte svůj systém originálním příslušenstvím. K dispozici jsou zámky, přepážky, upínací lišty, vyjímatelné kufry D-box nebo Crossbox. Systém je kompatibilní také s různými boxy na nářadí, organizéry, atp. Veškeré příslušenství se prodává samostatně.

Ukázka hotových výsuvných boxů

Snadná instalace i demontáž

Opravdu to není žádná věda. Pokud umíte ovládat šroubovák a číst obrázkové pokyny, bude pro vás instalace výsuvných boxů hravou rozcvičkou. A pokud budete potřebovat systém vyjmout, zpětná demontáže je ještě snazší.  Během půl hodiny můžete mít hotovo!

Pevnost a odolnost

Vaše dodávka se stane vaším nepostradatelným parťákem. Výsuvné boxy jsou vyrobené z extrémně odolného vysoko hustotního polyethylenu HDPE, kterému se ne nadarmo přezdívá „šváb“ mezi plasty. Je odolný vůči vlivům počasí, extrémnímu vedru i mrazu. Přežije i v nejtvrdších podmínkách a nenechá vás ve štychu.

Padne jako ulité

Každý zásuvkový systém je vyroben na míru tak, aby přesně kopíroval boční stěny daného typu a modelu dodávky. A mimochodem – vrtání nechte na vašem zubaři. U většiny modelů není vrtání potřeba. Výsuvné boxy se připevňují pomocí továrních kotvících bodů.

Detaily, na kterých záleží

Boční schránky v místech před podběhy  (a u amerických pickupů i za podběhy) jsou umístěné boční schránky, které tvoří dodatečný úložný prostor. Otvírák na lahve pro jistotu, kdyby byla žízeň 😊 Pravítko s převodníkem jednotek může se hodit!

Napište nám

    Ctíme vaše soukromí, přečtěte si naše Zásady ochrany osobních údajů. Všechny kontaktní formuláře na této internetové stránce jsou chráněny službou reCAPTCHA, na kterou se vztahují Google's Privacy PolicyTerms of Service.

    Zavolejte nám

    +420 602 286 881

    +420 602 286 881

    Zavolejte nebo nám na sebe zanechte telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.