Jaká výsuvná plata nabízíme?

Usnadněte si práci

Hotové řešení

70% výsuv
450 kg plošné zatížení

Zakázková výroba

až 80% výsuv
až 1 000 kg plošné zatížení

Výsuvné plato

Plošné zatížení 450 kg, výsuv 70 %

Výsuvné plato určené pro vozidla typu pickup nebo pro dodávky významně zlepšuje přístup k uloženému vybavení. Nakládání a vykládání materiálu je díky výsuvnému platu snadné, bezpečné a rychlé. Už nikdy nebudete muset šplhat na korbu svého pickupu, abyste dosáhli na své vybavení.

Výsuvné plato se pohybuje na odolných ložiskách. Ovládání je snadné, bez velké námahy plato plynule přisunete.

Profesionální organizace úložného prostoru

Bytelné a odolné výsuvné plato, které je vyrobené z vysoce pevné oceli a průmyslové voděodolné překližky (potažené termoplastickou vrchní vrstvou), zvládne nelehké pracovní výzvy ať už ho budete používat na staveništi, v lese nebo na offroadové výpravě.

Naložte na něj kompresory, svářečky, boxy na nářadí, co si jen vzpomenete. Váš náklad se na výsuvném platu pokaždé přisune až k vám.

Snadná instalace

Výsuvné plato se dodává předmontované. Stačí jen následovat pokyny a mít připravené základní nářadí – s vrtačkou, pár vrtáky a sadou nástrčných klíčů si vystačíte.

Vždy 100% funkční

Kluzná ložiska zabraňují zablokování naloženého plata, pokud vozidlo parkuje v šikmém svahu. Díky ložiskům se výsuvné plato hladce vysouvá bez ohledu na to, jak velkým krouticím momentem na něj působíte.

Bezpečné upevnění nákladu

Obvod výsuvného plata je opatřen vnitřními a vnějšími kanály pro plynule nastavitelná místa pro upevnění nákladu. Standardně se dodává se čtyřmi námořními pozinkovanými upínacími oky.

Snadné použití

Snadno jednou rukou vysuňte až 450 kg vybavení. Díky několika zarážkám můžete zvolit, jak daleko chcete plato vysunout.

Možnosti

Jako hotové řešení máme K dispozici výsuvné plato s nosností 450 kg a výsuvem 70 %. Hledáte-li větší možnost zatížení, klikněte zde – zakázková výroba.

Výsuvné plato, 70% výsuv, 450 kg plošné zatížení

 • Ovládání jednou rukou
 • Aretace ve 4 pozicích
 • Součástí balení jsou 4 upínací oka
 • Upínací lišta po celém obvodu výsuvného plata

Rozměry

 • 190,5 mm výška plata vč. upínací lišty
 • 102 mm výška od korby pickupu k horní části výsuvného plata
 • 305 mm výška plata vč. zvýšených bočnic
 • 1 422 mm celková délka
 • 1 041 mm celková šířka

Hmotnost

 • 55 – 57 kg

Kompatibilita

 • Výsuvné plato 70% výsuv, 450 kg nosnost je kompatibilní s výsuvnými boxy DECKED

Zakázková výroba výsuvných plat

Plošné zatížení až 1 000 kg, výsuv až 80 %

Máte vlastní představu o tom, jak si usnadnit přístup na korbu? Potřebujete vyšší zatížení? Výsuvná plata vyrábíme také na míru. Výsuvné plato umíme přizpůsobit jakémukoliv typu vozidla. Je na vás, jaké zatížení, délku výsuvu nebo doplňky zvolíte.

Příslušenství na míru

Výsuvné plato umíme přizpůsobit jakémukoliv typu vozidla. Před zadáním do výroby se dohodneme na způsobu kotvení, druhu a počtu kotevních bodů. Výsuvné plato dokážeme osadit výměnným systémem, viz. fota níže.

Dále je možné výsuvné plato dovybavit i dalším typem příslušenství, např. úchyty, ochranným rámem, zvýšenými bočnicemi, zadním čelem atp. …

Nosnost až 1 000 kg

Připlatili jste si za extra výkon, koupili jste si nejsilnější vůz na trhu, tak nepřistupujte na kompromisy!

Aretace v 5-ti pozicích

Bezpečí je na vaší straně. Výsuvné plato je možné za aretovat v několika pozicích a zabránit tak samovolnému pohybu výsuvného plata.

Výsuv až 80 %

Žádné natahování nebo lezení na korbu. Vše, co s sebou vozíte, budete mít na dosah ruky, ve výšce pasu.

Příslušenství na míru

Výsuvné plato je možné dovybavit dalším typem příslušenství, např. úchyty, ochranným rámem, zvýšenými bočnicemi, zadním čelem atp. …

Podívejte se na naše nejnovější realizace

Hotové výsuvy do aut

Naší nabídku jsme také rozšířili o hotové výsuvy do aut, kterou najdete v našem internetovém obchodě.
Hlavními výhodami hotových výsuvů je rychlost a především cena.

Hotové výsuvy do aut

Naší nabídku jsme také rozšířili o hotové výsuvy do aut, kterou najdete v našem internetovém obchodě.
Hlavními výhodami hotových výsuvů je rychlost a především cena.

Co vás nejčastěji zajímá

Výsuvná plata jsou především určená pro vozidla typu pickup. Přístup na korbu bývá nejčastějším „problémem“, který majitelé pickupů trápí. Výsuvné plato tento nedostatek hravě vyřeší. Další časté použití je do dodávek, kde výsuvná plata pomáhají při manipulaci s těžšími kusy vybavení jako jsou např. kompresory.

Výsuvná plata jsou vhodná pro kohokoliv, kdo ve svém vozidle převáží pracovní nebo volnočasové vybavení a potřebuje k tomuto vybavení snazší přístup. Nejčastějšími zákazníky jsou řemeslníci z různých oborů, hasiči nebo specializované útvary policie.

Výsuvná plata vyrábíme na zakázku. Nosnost je tedy možné přizpůsobit požadavkům zákazníka. Maximální nosnost, kterou umíme nabídnout je 1000 kg plošného zatížení.

80 %.

Ano. Vozidla s namontovanými výsuvnými platy od nás jsou schválená pro provoz na pozemních komunikacích. V případě zájmu provedeme zápis do VTP vozidla.

Napište nám

  Ctíme vaše soukromí, přečtěte si naše Zásady ochrany osobních údajů. Všechny kontaktní formuláře na této internetové stránce jsou chráněny službou reCAPTCHA, na kterou se vztahují Google's Privacy PolicyTerms of Service.

  Zavolejte nám

  +420 602 286 881

  +420 602 286 881

  Zavolejte nebo nám na sebe zanechte telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.