Popis realizace

V koncem června 2020 jsme předávali hasičům přívěsné vozíky, které jsme vyrobili podle jejich přání a zadání. Hasičské přívěsy budou sloužit pro přepravu vyprošťovacích a stabilizačních sad. Díky stavitelné oji je možné připojit je za dodávku, nákladní vůz, pick-up, ale i osobní vozidlo.
Na dvounápravový vlek jsme vyrobili dvě patra konstrukce. Kvůli tuhosti nosné konstrukce jsme pro první patro zvolili svařovanou konstrukci, na kterou jsme umístili nýtovanou konstrukci z hliníku.

Z fotek to není úplně vidět, ale promýšleli jsme a hráli si s každým detailem. Výklopy pro jednoduchou nakládku a vykládku výstroje, moduly pro fixaci transportních beden, na míru vyrobené přepravní boxy pro hydraulická zařízení atd. Ten rozdíl poznáte nejenom pohledem, ale hlavně při práci. Jednotlivé díly výstroje mají své navádění do transportních pozic, díky tomu nikde nic nelovíte a nehledáte, vše je naprosto intuitivní.

Nebudeme popisovat vše dopodrobna, ale troufale napíšeme, že každou z našich vestaveb vyrábíme nejenom kvalitně, ale i tak, jako by byla dělaná přímo pro nás. Nejenom bezvadným provedením, ale i uživatelsky 😊 .

Hasičské vozíky

 • Rám i náprava přívěsného vozíku jsou konstruované tak, aby zvládnuly zvýšené namáhání, např. při tažení nákladním automobilem.
 • Přívěsný vozík je provedený jako dvounápravový s nájezdovou brzdou a brzdou pro parkování.
 • Vozík je vybavený tlumiči nápravy, blatníky, předním opěrným kolečkem. V zadní části jsou umístěné stabilizační opěry.
 • Stavitelná výška vozíku umožňuje připojení v závislosti na výšce závěsného zařízení tažného vozidla v rozsahu 350–1100 mm od země.
 • Světla přívěsného vozíku jsou vybavená světly s LED diodami.
 • Bočnice a zadní část vozíku jsou výklopné, jednoduše odnímatelné.
 • Konstrukce je krytá červenou plachtou, která lze snadno odejmout.
 • Děkujeme za spolupráci a věříme, že přívěsné vozíky budou hasičům dlouho sloužit k plné spokojenosti!
vozík pro hasiče přívěs detail
vozík pro hasiče přívěs detail
vozík pro hasiče přívěs detail
vozík pro hasiče přívěs detail
vozík pro hasiče přívěs detail
vozík pro hasiče přívěs
vozík pro hasiče přívěs
vozík pro hasiče přívěs
vozík pro hasiče přívěs
vozík pro hasiče přívěs

Naše další realizace

Napište nám

  Ctíme vaše soukromí, přečtěte si naše Zásady ochrany osobních údajů. Všechny kontaktní formuláře na této internetové stránce jsou chráněny službou reCAPTCHA, na kterou se vztahují Google's Privacy PolicyTerms of Service.

  Zavolejte nám

  +420 602 286 881

  +420 602 286 881

  Zavolejte nebo nám na sebe zanechte telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.