Výsuvné boxy pro hasiče, řemeslo i volný čas

Šikovně uložit výbavu ve vozidle nepatří vždy mezi snadné úkoly, přitom mít vše potřebné v pravou chvíli po ruce je velmi důležité. Zajímavým řešením pro tyto situace jsou výsuvné boxy pro pickupy a dodávky, které dodáváme a montujeme.  

Výsuvné boxy najdou uplatnění ve vozidlech záchranných složek, jsou vhodná pro servisní auta zasahující v terénu, pro řemeslníky. Čím dál víc jsou vestavěné výsuvy oblíbené při aktivním trávení volného času: outdoorové aktivity typu rybaření, kempování, cyklistika. 

Výbava přehledně na dosah ruky 

Boxy jsou uložené v kvalitních pojezdech, vysouvají se pomocí masivního madla. V případě vysunutí boxu je výbava přehledně k dispozici, a to v úrovni pasu. Odpadá potřeba věčně skákat na korbu a dolů a přehrabovat se ve věcech, než najdete, co potřebujete. Šetříte tak nejen svůj čas, ale také záda, kolena a další klouby.

Výhody výsuvných boxů

Výsuvný systém: 2 úložné boxy a krycí deska s nosností 900 kg 

Jedná se o dva velkoobjemové boxy z tvrzeného plastu, z nichž každý má nosnost 90 kg. Boxy překrývá deska, na kterou v ploše naložíte až 900 kg. Systém je navíc zpevněný rámy z pozinkované oceli. Výsuvné boxy jsou určené pro vozy typu pickup a pro dodávky, u kterých tvoří zvýšenou podlahu. 

U pickupů je možné boxy umístit na korbu bez střechy i pod hardtop. V obou případech je výbava bezpečně uložená, chráněná před případnými zloději a dalšími nenechavci.  

Výsuvným boxům nevadí zhoršené povětrnostní podmínky nebo extrémní výkyvy počasí. Bez problémů fungují v dešti, na slunci i v mrazu.

Samotný systém – výsuvné boxy

Speciální příslušenství pro výsuvné boxy 

Funkčnost a užitné vlastnosti výsuvných boxů rozšíříte speciálním příslušenstvím. Vnitřní rozdělovníky boxů, přídavné zámky, vyjímatelné kufříky, které do boxů perfektně pasují. Do kufříků uložíte drobný materiál, na místě jej z boxu vyndáte a přenesete tam, kam potřebujete.

Příslušenství pro výsuvné boxy

Dostupnost 

Úložný systém se prodává jako hotový celek připravený k montáži pro vozidla typu pickup a pro dodávky. Pro výběr vhodného kompletu je třeba znát typ vozu a rok výroby.

Informujte se prosím o dostupnosti jednotlivých kompletů emailem ne vestavby@alfavaria.cz nebo telefonicky na tel. č. 602 286 881, kde vám rádi poradí i s dalšími dotazy, které se týkají vestaveb do vozidel.  

Další články