UŽ MÁTE NOVÝ FORD RANGER? DOLAĎTE SI HO K DOKONALOSTI!

Prodej nové generace Fordu Ranger nabírá na obrátkách a nadále budí mezi fanoušky Fordu i motoristy velké nadšení. Ford Ranger Double Cab se těší značné popularitě a je stále nejprodávanějším pick-upem na evropském trhu.

Je sice pravdou, že mnozí z vás na svůj vůz stále čekají, ale bez ohledu na to, zda se již ve svém novém Rangeru proháníte, nebo stále trpělivě vyhlížíte jeho příjezd, je ten pravý čas zamyslet se nad tím, jaké příslušenství je pro váš Ford Ranger nejvhodnější. Odpověď je jen jedna – výsuvné boxy DECKED.


A PRO JAKÉ MODELY NOVÉ GENERACE FORDU RANGER JSOU VÝSUVNÉ BOXY DECKED VHODNÉ?

S potěšením vám můžeme oznámit, že výsuvné boxy DECKED lze nainstalovat do každého modelu nejnovější generace Fordu Ranger. To znamená, že výsuvné boxy DECKED máme k dispozici pro tyto modely:

  • Ranger XL
  • Ranger XLT
  • Ranger Tremor
  • Ranger Limited
  • Ranger Wildtrack
  • Ranger Platinum
  • Ranger Raptor

V ČEM JE SYSTÉM VÝSUVNÝCH BOXŮ TAK JEDINEČNÝ?

Když přijde řeč na systém zásuvek pro váš Ford Ranger, DECKED je ve své třídě naprosto ojedinělý a nepodobá se ničemu jinému na trhu.  Je určený přímo pro vás a pro vaše pohodlí.

PADNE JAKO ULITÝ


Na rozdíl od běžných systémů zásuvek, výsuvné boxy DECKED jsou vyrobeny tak, aby přesně odpovídaly charakteristikám vašeho vozidla a precizně kopírovaly půdorys korby. Ať už jste na cestách ve voze Wildtrak nebo Raptor, výsuvné boxy DECKED budou sedět jako ulité.


MONTÁŽ BEZ STAROSTÍ

Výsuvné boxy DECKED dodáváme již částečně předmontované. To znamená, že jejich instalace u vás doma bude skutečně hračka.

Pokud by vám však na montáž chyběl čas, neváhejte nás kontaktovat, rádi za vás tuto práci převezmeme a zásuvky vám namontujeme.


OPTIMÁLNÍ VYUŽITÍ PROSTORU  

Díky ultra nízkému profilu výsuvných boxů DECKED, které jsou navrženy k dokonalému zapadnutí na korbu vašeho vozidla Ranger, můžete maximálně využít ložnou plochu. Robustnost tohoto systému navíc umožňuje nahoře převézt až tunu dalších skvělých věcí.

Ať už se jedná o terénní kola, sekačky nebo stavební materiál, systém výsuvné boxy DECKED jsou připraveny zvládnout vše, co na ně naložíte. 


KOPÍRUJE VÁŠ ŽIVOTNÍ STYL


Systém výsuvných boxů DECKED se dodává s bohatou nabídkou příslušenství, které si můžete vybrat podle svých potřeb a přání. Začít můžete s klíči a zámky, které jsou navrženy tak, aby chránily obsah vaší zásuvky. Pokračovat můžete robustními boxy na nářadí a skončit u organizérů, které pojmu všechny vaše kousky. Výsuvné boxy DECKED je možné přizpůsobit přesně tak, aby odpovídaly vašemu stylu života.

Bez ohledu na to, ve kterém oboru pracujete, je k dispozici příslušenství, díky kterému bude systém DECKED jedinečně váš.

IDEÁLNÍ ŘEŠENÍ PRO PRÁCI I ZÁBAVU

Výsuvné boxy DECKED jsou navrženy pro život. Ať se jedná o tvrdou práci nebo vzrušující dobrodružství, vždy se na ně můžete spolehnout.


UDRŽITELNÝ A PRAKTICKÝ

Systém výsuvných boxů DECKED  je vyroben ze 100% recyklovaného polyetylénu s vysokou hustotou.

Výsledkem je kompaktní systém výsuvných boxů, který unese kapacitu 90 kg v každém boxu a 900 kg rovnoměrně rozložené hmotnosti na horní desce. Takže nejenže je DECKED schopen odolat všemu, co na něj hodíte, ale můžete se při tom i cítit dobře s vědomím, že pomáháte udržet naši planetu v dobrém stavu pro další generaci.

Spojte se s námi ještě dnes, abychom mohli začít plánovat, jak z vašeho Fordu Ranger udělat vůz vašich snů.

Další články